„W zdrowym ciele zdrowy duch” – zajęcia ruchowe dla osób 55 +

Event Timeline

Date: October 2, 2017
Time: 17:00 to 18:00
Place: STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA BISKUPA

2 października wznawiamy zajęcia ruchowe dla osób 55+ . Zapraszamy chętnych Seniorów w poniedziałek o godz. 17 na godzinne zajęcia do siedziby Stowarzyszenia Świętego Mikołaja Biskupa ul. Św. Mikołaja 1 w Gdyni. Będzie wspólny ruch, zabawa i atmosfera pełna życzliwości, uśmiechu i swobody.  W programie: ćwiczenia kondycyjno –wzmacniające, ćwiczenia wzmacniające kręgosłup i stawy, ćwiczenia rozciągające i usprawniające całe ciało, dostosowane do możliwości każdego uczestnika. Na zajęciach będzie również można uzyskać informacje o zdrowym odżywianiu i zdrowym stylu życia osób 55+.

Aktywności odbywają się w ramach projektu „ W zdrowym ciele zdrowy duch” dofinansowanym przez Gminę Miasta Gdynia, prowadzone przez Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa. Potrwają do połowy grudnia 2017 roku.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 20 zł/m-c, zapisy pod nr tel. 608 703 028, liczba miejsc ograniczona. Zalecany strój sportowy.

Jeśli jesteś w wieku 55+ i chcesz zapobiec chorobom wieku średniego, zwyrodnieniom, osteoporozie, otyłości, depresji i innym dolegliwościom oraz chcesz zadbać o ciało, kondycję i lepsze samopoczucie, to zapraszamy Cię do czynnego wypoczynku w ruchu, integracji i satysfakcji z własnej aktywności.