Klub młodzieżowy

Rocznie potrzebujemy 130 tys. zł, by móc kontynuować naszą działalność na wysokim, dotychczasowym poziomie. Wspomagając nas pomagasz im dobrze wystartować!Nasi Klubowicze są w różnych wieku, od 13stu do 19stu lat i mają dobrą przyszłość przed sobą. Naszym celem jest intensywne wspieranie młodego człowieka w zakresie wychowawczym, edukacyjnym i rozwojowym. Dostrzegamy, że najważniejszą przestrzenią pracy z młodzieżą jest bez wątpienia nawiązywanie głębokich i realnych relacji międzyludzkich. Dlatego, angażujemy naszych młodych również w działania na rzecz większego dobra, a więc w szereg inicjatyw społecznych, których celem jest zawsze pomoc drugiemu człowiekowi.  Za kilka lat to właśnie ci młodzi ludzie wejdą na rynek pracy. Chcemy, aby byli dobrze przygotowani, świadomymi celu i solidnymi pracownikami, gdziekolwiek będą. Zainwestować w nich czy nie? TAK! To najlepsza inwestycja!

Nasi Klubowicze bardziej niż „mieć”, chcą czuć się potrzebni, chcą pomagać, a przy tym rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe kompetencje, zarażać pasją innych. Np. sami potrafili przygotować bardzo oryginalne przedstawienie metodą światła i cienia, które wystawili Podopiecznym Domu Samotnej Matki, czy trójmiejskich domów dziecka. Uczą się coraz lepiej, planują swoją przyszłość, rozwijają swoje talenty.

W Klubie realizujemy całe mnóstwo ciekawych spotkań, zajęć tematycznych i warsztatów, które mają pomóc młodym mądrze wejść w dorosłe życie, nauczyć podejmować właściwie decyzje. Dlatego nasi Młodzi nazywają Klub „Sacrum, w którym niemożliwe staje się możliwe”.

Bank Pekao SA 85 1240 5354 1111 0010 6607 4712 – Klub Młodzieżowy