Poszukujemy Wychowawcy do świetlicy socjoterapeutycznej w Gdyni Chyloni

Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa pracujące w oparciu o chrześcijańskie zasady “Dobro wypiera zło”, “Podaj dalej” oraz „Prawdziwe życie” poszukuje osoby na stanowisko:

Wychowawca w świetlicy socjoterapeutycznej w Gdyni Chyloni

Prosimy o aplikacje absolwentów uczelni wyższych (psychologia, pedagogika, socjologia lub kierunki pokrewne) bądź osoby posiadające kursy/szkolenia dające wiedzę i uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i całymi rodzinami.

Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, gotowej do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych w wymiarze 32 godzin tygodniowo.

Chcemy zatrudnić osobę z pasją i charyzmą, która z pewnością siebie, pomysłowością, chęcią do nauki i podejmowania nowych wyznań, a przede wszystkim z wielkim sercem, bazując na dotychczasowych doświadczeniach zespołu, rozpocznie pracę z dziećmi i ich rodzicami/opiekunami, będącymi w trudnej sytuacji życiowej.

Do zatrudnienia konieczna jest aktualna książeczka zdrowia oraz zaświadczenie o niekaralności. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: stowarzyszeniemikolaja@gmail.com (w temacie wiadomości proszę wpisać „Wychowawca”).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.