Bank Pekao SA 85 1240 5354 1111 0010 6607 4712

Klub młodzieżowy

Rocznie potrzebujemy 130 tys. zł, by móc kontynuować naszą działalność na wysokim, dotychczasowym poziomie. Wspomagając nas pomagasz im dobrze wystartować!Nasi Klubowicze są w różnych wieku, od 13stu do 19stu lat i mają dobrą przyszłość przed sobą. Naszym celem jest intensywne wspieranie młodego człowieka w zakresie wychowawczym, edukacyjnym i rozwojowym. Dostrzegamy, że najważniejszą przestrzenią pracy z młodzieżą jest bez wątpienia nawiązywanie głębokich i realnych relacji międzyludzkich. Dlatego, angażujemy naszych młodych również w działania na rzecz większego dobra, a więc w szereg inicjatyw społecznych, których celem jest zawsze pomoc drugiemu człowiekowi.  Za kilka lat to właśnie ci młodzi ludzie wejdą na rynek pracy. Chcemy, aby byli dobrze przygotowani, świadomymi celu i solidnymi pracownikami, gdziekolwiek będą. Zainwestować w nich czy nie? TAK! To najlepsza inwestycja!

Nasi Klubowicze bardziej niż „mieć”, chcą czuć się potrzebni, chcą pomagać, a przy tym rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe kompetencje, zarażać pasją innych. Np. sami potrafili przygotować bardzo oryginalne przedstawienie metodą światła i cienia, które wystawili Podopiecznym Domu Samotnej Matki, czy trójmiejskich domów dziecka. Uczą się coraz lepiej, planują swoją przyszłość, rozwijają swoje talenty.

W Klubie realizujemy całe mnóstwo ciekawych spotkań, zajęć tematycznych i warsztatów, które mają pomóc młodym mądrze wejść w dorosłe życie, nauczyć podejmować właściwie decyzje. Dlatego nasi Młodzi nazywają Klub „Sacrum, w którym niemożliwe staje się możliwe”.

Bank Pekao SA 85 1240 5354 1111 0010 6607 4712 – Klub Młodzieżowy